Home
O nama
Muzej

Proizvodnja
 
Galerije
Video
Reference
Kontakt
   
   
   

Hoş geldiniz!                                                    English  Deutsch,   Turkish    فارسى  عربي

 

 

 
foto galerije

 

Hoş geldiniz!

 “Sanatsal ahşap oymacılığında Muliĉev Rekord 1929” yüz yıldır en güzel ağaç çeşitlerinden, en modern ahşap işleme ve koruma teknikleri kullanarak ve aynı zamanda geleneklerimizi ve kültürel mirasımızı koruyarak özgün mobilya üretmektedir.Her mobilya parçası el yapımıdır ve bu anlamda orijinal ve benzersizdir.

 

Küçük ahşap oyma kutularından başlayıp,levha, peşkun (geleneksel Boşnak sehpası) , masa, kanepe, yatak, yatak odası takımı  gibi en iyi kalite, şık mobilya ürünlerine kadar uzanan çok geniş bir ürün yelpazemiz bulunmaktadır. Aynı zamanda modern konferans salonları ve konutların da tüm dekorasyonunu yapmaktayız.

 

“Muliĉev Rekord 1929” Ltd. tüm dini grupların, dini yapılarının iç düzenlemesine ayrı bir önem vermektedir.

 

Bosna Hersek, Karadağ, Türkiye ve tüm bölgede onlarca caminin iç görünümü tamamen       “Muliĉev Rekord 1929” tarafından şekillendirilmiştir. (Mihrap, minber, kürsü, levha, kapı, pencere, avize vb.) Resme bakınız.

 

“Muliĉev Rekord 1929” Ltd., çalışmalarında dini yerlerin iç düzenlemesinin, en üst kalitede tasarım, öneri ve yapımını üstlenmektedir. Firmamızın uzun yıllar süren geleneğinde, anmaya değer bir diğer referans da,  Bosna Hersek’ e yaptığı iki ziyaret sırasında da Papanın kullandığı sandalyenin tarafımızdan yapılmış olmasıdır: 1997,Saraybosna /fotoğraf/ ve 2003 Banja Luka /fotoğraf galerisi/.

 

Bosna Hersek’ deki en modern otel ve resmi konutlar da “Muliĉev Rekord” mobilyaları ve ürünleriyle dekore edilmiştir. Ürünlerimizi tüm kıtalarda bulabilirsiniz.

 

Bu sayfalarda görebileceğiniz galerilerde, “Muliĉev Rekord” el yapımı ürünlerinden sadece size fikir verecek birkaç örnek sunuyoruz. Ayrıca resimlerin asla aslının yaratacağı etkiyi yaratamayacağını da unutmamak gerekir . Bu yüzden sizleri, Konjic’ deki, Avrupa’nın tek ve benzersiz  ahşap oymacılığı müzesini ziyaret etmeye ve 100 yıl önce atölyemizde üretilen, yüksek kaliteleriyle bizim ürün kalitemizi kanıtlayan eserlerimizi görmeye davet ediyoruz.

 

Fotoğraf galerileri, ürün yelpazemizin sadece ufak bir kısmını size tanıtmaktadır.

Sayfadaki diğer bağlantılar Boşnakça açıklamalar getirmektedir ancak ilgilendiğiniz her konuda, e-posta adresimizden bizimle iletişim kurabilir, bizden kendi dilinizde ek bilgiler edinebilirsiniz.

 

Ziyaretiniz için teşekkür ederiz.

 

Galerija 1

Galerija 2

Galerija 3

Galerija 4

Galerija 5

Galerija 6

 

 

 

 

 

   

 

Galerija 1

Galerija 2

Galerija 3

Galerija 4

Galerija 5

Galerija 6